MAAR WAT KOST DAT EN WAT LEVERT HET OP? Stel ik weet dat de klanten op een bepaalde dag in het jaar oliebollen willen. Dan zijn er twee opties: A ik koop kant en klaar de oliebollen in of. B ik maak ze zelf. Optie A inkoop is per oliebol €0,19 per stuk....
Wat kost dat quiz Nintendo DS Lite Pak melk Playmobil circus Vuurtoren Texel 2 dvd’s van Harry Potter Vissticks Fiets Woonboerderij Drenthe De “Wat kost dat Quiz” mèt antwoorden Nintendo DS Lite € 149,- Pak melk € 0,78 Playmobil circus € 99,95 Vuurtoren...
2 resultaten